O firmie

Strangko Polska sp. z. o.o jest wyłącznym importerem na teren Polski urządzeń udojowych amerykańskiego koncernu BouMatic oraz duńskiej firmy STRANGKO należącej do Grupy BouMatic.

BouMatic jest jednym z największych na świecie producentów szerokiej gamy urządzeń udojowych. Urządzenia te są projektowane i produkowane ze szczególnym naciskiem na ich trwałość i niezawodność.

Starannie dobrane materiały, oraz rozwiązania poprzedzone badaniami w dużym stopniu wpływają na komfort pracy dojarzy, oraz poprawę dobrostanu zwierząt.

BouMatic jest firmą ze Stanów Zjednoczonych jednak urządzenia przez nią produkowane możemy spotkać na niemalże wszystkich kontynentach.

Firma posiada kilka oddziałów na świecie w tym pięć w Europie (Dania, Belgia, Holandia, Niemcy i Francja)

W roku 2007 BouMatic przejął duńskiego producenta urządzeń udojowych firmę STRANGKO.

Z uwagi na wysoką jakość produktów oferowanych przez STRANGKO, oraz blisko osiemdziesięcioletnie doświadczenie a także prężnie działającą sieć dystrybucyjną BouMatic zdecydował o pozostawieniu w swojej ofercie dwóch równoległych  linii produktów.

Od tego czasu firma BouMatic, którą reprezentujemy w Polsce, wraz z produktami STRANGKO jest gotowa zaoferować pełen zakres produktów do pozyskiwania i schładzania mleka, oraz urządzeń towarzyszących.

Posiadamy magazyn części zamiennych do marki Strangko i BouMatic oraz grupę wykwalifikowanych montażystów i  serwisantów.

Jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów. 

Zostań
dealerem